O nás

ČO JE ARTBASE?

Cieľom ARTBASE.SK je prepojenie sveta umenia s bežným, každodenným životom človeka. Okrem spríjemnenia vášho pracovného alebo reprezentatívneho prostredia poskytujeme príjem a možnosť prezentácie svojej práce samotnému umelcovi. Prenájom našich diel je finančne veľmi atraktívny a zároveň ním aktívne podporujete slovenské umenie. Prineste jedinečnú zmenu do monotónneho pracovného prostredia a spríjemnite si svoje priestory.

ARTBASE.SK je projekt prenájmu a predaja umeleckých diel priamo do Vašich firemných priestorov, kancelárii, reprezentačných priestorov firiem, recepcií a iných poloverejných i verejných priestorov.

PREČO MAŤ UMENIE VO VAŠOM PRIESTORE?

Umelecké diela sú smerodajné pre vytváranie atmosféry a imidžu priestoru. Dokážu priaznivo ovplyvňovať náladu a podporovať kreatívneho ducha. Reprezentovať sa kvalitným umením patrí k prejavom kultivovaného prístupu k pracovnému prostrediu, úcty k obchodným partnerom, klientom, ale aj zamestnancom.
[smartslider3 slider=4]

PREČO SI UMENIE PRENAJÍMAŤ?

Prenájom umožnuje väčšiu flexibilitu a veľkú škálu výberu. Vďaka oveľa priaznivejším cenovým podmienkam ako v prípade kúpy, je možnosť počítať s väčším počtom diel o to už od ceny 150 Eur mesačne (podľa predstavy nášho klienta). Diela sa stále obmieňajú, čím priestor získava dynamiku a obrazy časom “neomrzia”. Pri prenájme odpadávajú náklady a starosti s inštaláciou, prevozom, uskladnením a poistením diel.

AKO FUNGUJE PRENÁJOM UMELECKÝCH DIEL?

Klient dostane po obhliadke priestoru vizualizáciu PRED A PO a optimalizované najvhodnejšie portfólio diel podľa výberu kurátorov galérie (tento výber je samozrejme možné korigovať a prispôsobiť podľa Vašej predstavy). Diela a výstavy je možné vybrať a objednať priamo zo stránky UMENIE pri čom v prípade záujmu o prenájom uveďte do poznámky k objednávke “PRENÁJOM” a my Vás budeme kontaktovať.
Výstavy zvyčajne realizujeme v dvoj až trojmesačných cykloch, je však na klientovi, pre akú dobu obmieňania sa rozhodne. Inštaláciu a deinštaláciu diel realizujeme so snahou čo najmenej narušiť každodenný chod prevádzky či kancelárie. (Je možné dohodnúť skoré ranné, večerné hodiny alebo víkendy) Pri každom diele je umiestnená popiska s informáciou o diele a autorovi. Cena prenájmu je od 150 EUR mesačne v závislosti od počtu a výberu diel.

DOT.